Share week 2018 – propozycje kajgam?

Udział w akcjach takich jak share week w 2018 roku, dla kogoś kto już gdzieś wcześniej blogował – a w środowisku blogerów obraca się na codzień był oczywistością. W erze mediów społecznościowych i ‚grupowania’*, nie uciekniemy choćby od informacji kim jest Andrzej Tucholski a jako zbiór kreatywnych istot lubimy pisać o tym co myślimy. Przedstawiam zatem share week 2018 propozycje kajgam.

Piękno internetowej prędkości przepływu informacji i ogromu danych do analizy, zrozumie jedynie ten, kto nad danymi i analizami spędził więcej niż tydzień. Siódma edycja do czasu zebrania zgłoszeń (8 kwietnia) pozostaje niespodzianką, choć regularne podwajanie liczby uczestniczących w pierwszych czterech edycjach napawa mnie podekscytowaniem – i jestem ciekawa czy uda się przekroczyć zeszłoroczną liczbę uczestników.

-> Chcesz wziąć udział w share week 2018? Sprawdź zasady <-

Wybór trzech stron które polecam był trudny, ponieważ czytając wiele różnych źródeł lubię i podziwiam znacznie więcej niż trzy osoby. Share week 2018 propozycje kajgam wyglądają następująco:

Prakreacja

Zawsze mówiono mi, że prawo jest trudne i nudne – a ja głupia wierzyłam. Nie cierpię chodzić na skróty i narażać się na konsekwencje prawne więc  trafienie na prakreację było zbawieniem.  Jeśli jest ktokolwiek kto mógłby odczarować prawo, dla wszystkich kreatywnych w biznesie i nie tylko, to właśnie Wojciech Wawrzak.

 

Kasia Aleszczyk

Pomimo, iż mój blog powstał podczas wyzwania Oli Gościniak to znacznie więcej tego czego szukałam – znalazłam u Kasi Aleszczyk w takiej formie jak lubię – konkretnie i na temat. To dzięki dyskusjom na jej grupie jak i fanpage zdecydowałam się ostatecznie na wordpressa i jestem zadowolona.

 

Pani swojego czasu

Poznana i znaleziona w odmętach internetu dawno temu przez przypadek, podziwiana z dnia na dzień jeszcze bardziej. Pozytywna, żywiołowa i zmotywowana czyli wszystko co chciałabym zobaczyć u siebie. Autentyczna w każdym calu – za co w całością ja to kupuję 😀

 

Ale to wyłącznie moje zdanie. Nie ma nikogo kto na powyższe zasługiwał bardziej, aczkolwiek tych poniżej również czytam, lubię i polecam.

www.fashionbyfeather.com www.leniwiecpisze.pl www.lifestylebypw.pl www.texter.pl www.roadtripbus.pl www.xavilove.com www.maciejwojtas.pl www.zaczytanywksiazkach.pl www.nietylkogry.pl

Jak to jest być blogerem?

*popularyzacja i promowanie grup przez facebooka stworzyły falę grup specjalistycznych, informacyjnych i innych które docierają z informacjami szerzej niż blogi i czasem niebezpośrednio informują nas o akcjach/grupach/stronach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: