Miejsca w sieci

Zobacz w jakich miejscach warto być, by skorzystał na tym zarówno Twój blog jak i biznes. Poniżej zketegoryzowany tematycznie zestaw miejsc w których działam.

 

NowyOlimp.net

Jest to darmowy internetowy miesięcznik dostępny pod tym samym adresem. Znajdziecie tam teksty z wielu różnych dziedzin, między innymi biologia, fizyka, historia, psychologia czy poezja.

 


Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

 

UP Wrocław – grupa dla wszystkich studentów Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, swobodne forum umozliwiające przepływ informacji między studentami różnych wydziałów i różnych kierunków.

Blogi
Demokratyczne forum z wieloma aktywnymi linkparty które dadzą zastrzyk Twoim zasięgom.
Grupa na której w miłym gronie porozmawiasz o problemach związanych z blogiem, szablonem, pozycjonowaniem etc.
Grupa której celem jest umożliwienie darmowego forum na oferty współpracy dla blogerów i influencerów z Polski. Bez spamu i autopromocji – tylko konkretne oferty. (dawna Tips Blogers Group – Współpraca)
Pisarstwo
Młodzi pisarze to grupa przeznaczona dla wszystkich tych którzy chcieliby podszkolić swój warsztat w miłym gronie. Znajdziecie tu zarówno osoby które jeszcze nie wydały swoich prac, jak i te którym już się to udało 🙂
Młodzi pisarze – Ogłoszenia to bliźniacza grupa miejsca powyżej z tą różnica że tutaj wolno się reklamować. Publikowane są tutaj zarówno linki do blogów, fanpage jak i oferty współpracy z e czasopismami.
Konkursy Pisarkie to fanpage na którym znajdziecie aktualne konkursy, w których Twoim zadaniem jest coś napisać. Swoje wiersze, opowiadania czy dramaty możecie zgłosić do jednej z wielu propozycji.